Названо найнадійніший гібридний кросовер, який можна купити у 2024 році

Час читання: < 1 хв.
0
Названо найнадійніший гібридний кросовер, який можна купити у 2024 році

Незважаючи на весь скепсис з боку окремих експертів, гібридні технології продовжують розвиватися безпрецедентними темпами, а деякі фахівці в галузі навіть порушують питання про те, щоб зробити основний акцент у майбутньому саме на них, а не на чистій електрифікації. Все це призводить до того, що найбільші автовиробники поступово використовують гібридні силові агрегати на своїх бестселерах.

Напередодні закордонний сайт Top Speed ​​назвав найнадійніший гібридний кросовер, який можна придбати в 2024 році. Ним несподіваним чином виявився Toyota Highlander.

Рішення назвати «Хайлендер» найнадійнішим гібридним «паркетником» цього року журналісти обґрунтували найвищою оцінкою за безвідмовністю, отриманою від аналітиків «Consumer Reports» (75 балів зі 100), а також зіставивши її з результатами дорожніх тестів (86 балів зі 100) ) та прогнозованою задоволеністю з боку покупців (4 бали з 5).

За надійністю гібридному Toyota Highlander вдалося обійти в сегменті кросоверів Kia Sorento Hybrid (54 бали зі 100), а також Hyundai Santa Fe Hybrid (46 балів зі 100).

Що цікаво, гібридні Toyota Highlander комплектуються 2,5-літровими двигунами, що працюють у парі з електричними двигунами. Сумарна віддача їх силових установок складає 245 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.