На фото показали новий кросовер BMW X3

Час читання: 2 хв.
0

Німецький кросовер BMW X3 2025 зараз проходить етап дорожніх випробувань. Його вже неодноразово помічали під час тестових заїздів, що дозволило частково познайомитись із його дизайном. Незважаючи на те, що виїжджає на дороги він у маскувальному камуфляжі, деякі деталі екстер’єру вже можна розглянути. Незалежні дизайнери вже представили своє бачення того, як кросовер виглядатиме.

Близько двох років тому автомобіль уперше був помічений під час тестових заїздів. З того моменту в Мережі неодноразово з’являлися його шпигунські фото, які в подальшому були використані незалежними дизайнерами для створення цілком реалістичних рендерів. Прем’єра моделі очікується цього року, але поки що точні терміни не озвучуються, за винятком того, що це буде в серпні. Повідомляється, що за габаритами кросовер буде більшим. Так, він стане на 42 мм довшим, на 23 мм ширшим і на 16 мм нижче. Колісна база збереже колишні 2865 мм.

Передня частина BMW X3 виглядає більш потужною, а решітка радіатора, зберігши фірмові «ніздрі» все-таки виглядає зовсім по-іншому. Оптика теж виконана в іншому стилі, що надає вигляду новизни та технологічності. Нове покоління BMW X3 отримає покращені налаштування підвіски з диференціалом заднього мосту у поєднанні з ширшою колією та шинами з низьким опором коченню. Очікується, що керованість буде покращена.

BMW X3 базуватиметься на платформі CLAR і пропонуватиме бензинові, дизельні, гібридні та високопродуктивні версії, що підключаються. Електроверсія вийде 2025 року. Потужність гібридної установки буде збільшена до 292 к.с., а запас ходу чистою електрикою — до 63 км. Буде доступний двигун на 401 к.с. (фото: autohome.com.cn )

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!