Bentley Continental GT нового покоління буде представлено у червні

0
97

Bentley готується представити четверте покоління свого знакового Continental GT . Новий розкішний гран-турер отримає оновлену зовнішність і гібридну силову установку, яка зробить його найпотужнішим і найдинамічнішим Bentley за всю історію.

Очікується, що новий Continental GT надійде у продаж у 2025 році. За майже 20 років з моменту запуску моделі в 2003 році було побудовано близько 100 000 екземплярів, що робить її другою за популярністю машиною Bentley після Bentayga .

Нова модель стане першою, в якій буде використовуватися силова установка Ultra Performance Hybrid . Вона буде поєднувати новий двигун V8 та електромотор, забезпечуючи потужність 771 к.с. і крутний момент 1000 Нм. Bentley заявляє, що новий Continental GT зможе проїхати до 80 км на електричній тязі і знизить викиди CO2 до 50 г/км у порівнянні з 311 г/км попередньої моделі з двигуном W12 .

Автомобіль буде оснащений системою повного приводу з векторизацією моменту, що крутить, системою управління всіма чотирма колесами, електронним диференціалом з обмеженим ковзанням, системою електричного контролю крену 48В і двоклапанною системою демпфування підвіски.

На останніх зображеннях автомобіль все ще прихований під камуфляжем, але можна розглянути деякі деталі. Спереду видно більш витончений дизайн фар, що нагадує новий Batur . Бампер залишився без змін, що передбачає відсутність необхідності додаткового охолодження для гібридного V8 . Збоку відсутній вентиляційний отвір у формі літери «B», натомість використовується стилізована поверхня. Задні фари стали тоншими, з’явився новий бампер та змінені вихлопні труби.

Інтер’єр нового Continental GT поки не був представлений, але можна очікувати на збереження фокусу на розкіш з використанням дорогих матеріалів і, можливо, оновленої інформаційно-розважальної системи. Очікується, що екран, що обертається, в центрі приладової панелі буде збережений як ключова особливість моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!