BMW випустив дуже дивну версію кросовера XM (фото)

0
311
BMW випустив дуже дивну версію кросовера XM (фото)

Коли здається, що BMW XM не може стати ще незвичайнішим — не завжди в позитивному сенсі, — з’являється новий унікальний витвір. BMW об’єдналася з Наомі Кемпбелл, щоб створити вражаючу версію флагманської моделі M. Головний дизайнер компанії Домагой Дукек поділився зображеннями цього разючого SUV на своїй сторінці в соцмережах.

Названий Mystique Allure, цей єдиний у своєму роді XM дебютує на кінофестивалі Канна. Автомобіль частково покритий справжнім оксамитом, тому BMW варто сподіватися, що на Французькій Рів’єрі в ці дні не буде дощу. М’яка тканина щедро використана в інтер’єрі. Начебто електрифікований SUV сам по собі не був досить поляризуючим, так він ще й прикрашений сотнями (якщо не тисячами) паєток по всьому кузову та в салоні.

Це не вперше, коли BMW використовує тканину на кузові автомобіля. У 2008 році був представлений концепт Gina Light Visionary Model із міцним тканинним покриттям металевої конструкції. Цей концепт, можливо, був більш цікавим, ніж XM, оскільки його кузов міг змінювати форму завдяки текстилю, що розтягується, який приховував непривабливі зазори між панелями.

Німецький бренд набув звички використовувати нестандартні матеріали та технології для кузовів автомобілів. У 2019 році BMW представила супер-темний X6 з покриттям Vantablack VBx2, яке поглинає понад 99 відсотків світла. У 2022 році на iX Flow з’явилася технологія E Ink з мільйонами мікрокапсул завтовшки з людським волоссям, які могли відображати відтінки сірого. Через рік, концепт i Vision Dee використовував удосконалену технологію E Ink з 32 кольорами, розподіленими по 240 сегментах кузова автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.