Ford відкликає нові пікапи Ford F-150 через ризик втрати управління

0
57
Ford відкликає нові пікапи Ford F-150 через ризик втрати управління

Ford оголосив про відкликання у США невеликої партії пікапів F-150 2024 року випуску. Причина – потенційна небезпека втрати кермового керування. Відкликання стосується 385 екземплярів.

За інформацією Національного управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA), проблема пов’язана з використанням під час складання неправильних кріпильних елементів , які могли бути встановлені в системі кермового управління.

Неправильне кріплення, призначене для інших цілей, помилково потрапило на конвеєр заводу з випуску F-150 і було використане для з’єднання нижньої частини кермової колонки з кермовим механізмом. Така помилка може призвести до послаблення і навіть повного від’єднання елемента, що призведе до втрати контролю над автомобілем.

Проблему вперше було виявлено 11 квітня після того, як на заводі помітили використання некоректного кріплення. Проведене розслідування виявило, що на складі комплектуючих змішалися кріплення різного розміру (25 мм та 37 мм) та різної міцності (марки 8.8 та 10.9). Перевірка показала, що в той час як правильне кріплення входить у зачеплення з сімома витками різьблення, неправильне надійно зачіпляється тільки за два і частково — за три.

Наголошується, що до цього моменту не зафіксовано жодного випадку аварії чи травм, пов’язаних із цією проблемою. Ford планує замінити кріплення нижньої частини кермової колонки на всіх порушених моделях. Власникам автомобілів буде повідомлено про необхідність проведення ремонту найближчим часом. Дефект буде виправлений безкоштовно для власників транспортних засобів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!