BMW анонсувала надшвидкісну зарядку нових електромобілів серії Neue Klasse

0
45
BMW анонсувала надшвидкісну зарядку нових електромобілів серії Neue Klasse

BMW оголосила про свої плани для нових електромобілів серії Neue Klasse , які зможуть заряджатися на 300 км. пробігу всього за 10 хвилин. Ця заява була зроблена після того, як Polestar представила прототип , здатний забезпечити 320 км пробігу за той же час, проте невідомо, чи ця технологія буде доступна в серійних моделях. Генеральний директор BMW Олівер Ципсе впевнено заявляє, що майбутні електромобілі компанії заряджатимуться на 30% швидше і проїжджатимуть на 30% далі, ніж поточні моделі BMW.

Такі високі показники швидкості заряджання та енергоефективності досягаються завдяки новим акумуляторам із циліндричними осередками, які будуть використовуватися в моделях Neue Klasse . Для їх виробництва BMW уклала угоду з китайською компанією CATL . Ця технологія не тільки покращить продуктивність, а й значно знизить вартість, ймовірно, на 30%.

Повідомляється, що перший електромобіль серії Neue Klasse від BMW з’явиться наприкінці 2025 року і стане виробничою версією нещодавно представленого концепту BMW Vision Neue Klasse X. У 2026 році за ним піде седан, заснований на концепті Vision Neue Klasse , представленому в 2023 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!