Ford Transit оновився і обзавівся DSG: автомобіль виявився не таким вже й дорогим

0
151

Ford активно оновлює свої легкі комерційні транспортні засоби, у тому числі Transit Connect, розроблений спільно з Volkswagen. Ця модель отримала багато нововведень, серед яких виділяється нова гібридна силова установка, а також доступність версії з повним приводом.

Ford Transit Connect PHEV (2024) оснащений гібридною системою, що поєднує 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost з високовольтною батареєю та електродвигуном. Ця конфігурація забезпечує загальну потужність системи 150 к.с. і максимальний момент, що крутить, 350 Нм. Потужність передається на колеса через 6-ступінчасту коробку DSG. Гібридна версія може перевозити вантаж вагою до 770 кг та буксирувати причепи масою до 1400 кг.

У чисто електричному режимі Transit Connect PHEV може проїхати до 110 кілометрів і розвиває момент, що крутить, 330 Нм. Заряджати акумулятор можна двома способами: швидке заряджання на станціях потужністю 50 кВт або стандартне заряджання від бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт змінного струму.

Як альтернатива новій гібридній установці пропонується 2,0-літровий дизельний двигун EcoBlue з двома рівнями потужності (102 або 122 к.с.), який у потужному виконанні комбінується з повним приводом, але тільки у разі вибору 6-ступінчастої механічної коробки передач.

Автомобіль вже доступний у європейських дилерських центрах із 13 травня 2024 року. Запуск продажів проходитиме у три етапи. Першим доступний для замовлення Transit Connect фургон із 2,0-літровим дизельним двигуном у двох варіантах: 122 к.с. з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач та потужністю 102 к.с. з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Клієнти можуть вибирати між двома варіантами колісної бази (L1/L2) та двома комплектаціями: Trend та Limited. Ціни на модель у комплектації Trend починаються від 30 583 євро (25 700 євро без ПДВ), а у виконанні Limited – від 33 558 євро (28 200 євро без ПДВ). У вересні буде випуск версії Transit Connect з гібридною силовою установкою, проте ціни на цю версію поки не оголошені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!