Дев’яте покоління Toyota Camry вже стало на конвеєр

0
295

На заводі Toyota в Кентуккі, який є найбільш довго працюючим автовиробничим центром Toyota у США та найбільшим у світі, співробітники відзначили випуск першої Toyota Camry нового покоління. Перша модель Camry для американського ринку була зібрана тут 26 травня 1988 року і була прототипом, який заклав основу для подальших серійних виробів. Спочатку Toyota виробляла двигуни на заводі Amigo у Японії, а потім відправляла їх до Кентуккі. У тому ж році тут почалася робота власного моторного конвеєра.

Найостанніша модель Camry дев’ятого покоління, пофарбована в колір «Reservoir Blue» , тепер готова залишити завод і вирушити до свого нового власника. Це стало новою сторінкою в історії найпопулярнішого легкового автомобіля у США. Вартість Camry Hybrid починається із 28,855 доларів. Нове покоління Camry оснащується останньою п’ятою генерацією гібридної системи Toyota, що є значним кроком компанії до переходу на повністю електричні автомобілі.

З 2020 року на заводі в Кентуккі також виробляється кросовер RAV4, а з жовтня 2015 – седан Lexus ES. Окрім того, тут збирають 2,5-літровий двигун L4. Наступний рік обіцяє початок виробництва нового трирядного електричного позашляховика, спеціально розробленого на ринку США.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!