Електричний BMW iX 2026 року отримає фальшрадіаторні грати з підсвічуванням

0
96

Майбутня оновлена ​​версія електричного кросовера 2026 модельного року також отримає покращену технологію акумуляторів, щоб збільшити запас між дозаправками. Основними фішками новинки стануть великі решітки, що світяться, і потужніший електромотор.

Торік портфоліо електромобілів BMW продемонструвало ще один зірковий показник продажу: кількість продажів електромобілів бренду зросла на 92 відсотки по всьому світу. І щоб ще більше підвищити цей останній відсоток, кросовер iX отримає модернізацію, яка не сильно покращить його незграбний зовнішній вигляд, але збільшить його потужність та запас ходу.

Величезна решітка радіатора нікуди не подінеться, але західні шпигуни повідомляють нам, що вони будуть трохи змінені, а морда оновленого iX буде оснащена пакетом освітлення BMW Iconic Glow.

На відміну від інших розкішних автомобілів BMW високого класу, включаючи 7-Series і X7, iX не перейде на двоярусне компонування фар, натомість задовольняючись новим малюнком ДХО, щоб привести його у відповідність з іншими нещодавно оновленими BMW.

У перепрофільованому бампері з’явилися нові повітрозабірники, що надає новому iX сильнішого “підборіддя”, і ми чули, що зовнішні дзеркала були оновлені, хоча важко побачити щось особливе, дивлячись на ці шпигунські знімки різних чорно-білих прототипів iX.

Багато з найважливіших змін відбуваються «під шкірою», хоча фінальні серійні автомобілі вказуватимуть на них через свої нові значки. BMW iX xDrive45 замінить xDrive40, xDrive60 і xDrive50.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!