Нові універсали BMW отримали комплект заводського тюнінгу

0
133

Нові універсали BMW 5 Series та i5 отримали комплект заводського тюнінгу. Традиційно для всіх своїх новинок марка BMW незабаром після їхньої прем’єри представляє заводський тюнінг у рамках лінійки аксесуарів M Performance Parts. Не залишив без уваги німецький автовиробник і свої нові утилітарні моделі в кузові універсал — для BMW 5 Series Touring та її електричного аналога BMW i5 Touring запропоновано низку доробок, що включають елементи зовнішнього та внутрішнього декору. Як завжди, виготовлені вони переважно з вуглецевого волокна.

Універсали отримали новий передній карбоновий спліттер M Performance, що складається з трьох частин, накладки на пороги, нові кришки дзеркал заднього виду, задній бампер доповнений вуглепластиковим дифузором, а кришку багажника декорували карбоновим спойлером.

Для 5 Series Touring та i5 Touring підготовлені і чотири нові за дизайном варіанти колісних дисків, доступних у розмірах 19, 20 та 21 дюйм. Доповнити колеса запропоновано новими гальмами M Performance із пофарбованими в червоний колір супортами, а також спортивними шинами.

Доробки інтер’єру досить скромні і мають на увазі тільки алюмінієві накладки на пороги, нові килимки M Performance з контрастною строчкою і окантовкою під шкіру, а також накладки на педалі з нержавіючої сталі. Також можна замовити спеціальний чохол для ключів з алькантари та шкіри та карбонову кришку бензобака. Вартість аксесуарів M Performance Parts поки що не повідомляється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОBMW
ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.