Lexus ES натякає на майбутнє електромобілів із ES350e та ES500e

0
42

Наприкінці 2021 року було представлено повністю електричний Lexus ES, що нагадує оновлену версію існуючої моделі. Цьогорічний Lexus ES існує з 2018 року, розділяючи свою основу з Toyota Camry.

Седан Lexus ES, можливо, не такий успішний, як близька споріднена Camry або навіть позашляховик RX, але у нього все ще є зарезервоване місце у майбутній лінійці автовиробника. Тепер нові заявки на товарні знаки припускають, що Lexus ES отримає нові гібридні та повністю електричні силові агрегати, а майбутнє оновлення може з’явитися раніше, ніж ви очікуєте, за прикладом Toyota Camry 2025 року.

Lexus зареєстрував торгові марки ES350h, ES350e та ES500e, припускаючи, що нинішні ES250, ES350 та ES300h будуть замінені у лінійці моделей середнього розміру.

Для тих, хто не знайомий зі стратегією найменування Lexus, абревіатура “h” наприкінці кожної назви означає гібриди, “h+” зарезервована для PHEV, а “e” означає моделі з повністю електричними силовими агрегатами. Таким чином, ES350h може використовувати гібридну систему самозаряджання з повним приводом разом з RX350h, розташовану над існуючим ES300h тільки з переднім приводом.

Очікується, що ES350e та ES500e будуть оснащені повністю електричними силовими агрегатами. На даний момент складно міркувати про варіанти електричної трансмісії, оскільки Toyota та Lexus ще не представили повністю електричні моделі на базі архітектури TNGA-K.

Як повідомляє AutoGuide, який виявив патенти, ES500e стане новою флагманською моделлю лінійки.

Чутки про повністю електричний Lexus ES почалися у грудні 2021 року, коли в офіційному тизері з’явився седан середнього розміру як частина майбутньої лінійки електромобілів. Хоча автовиробник не надав жодної конкретної інформації про загадкові моделі на задньому плані, седан мав той же профіль, що й існуючий ES, хоч і зі зміненим дизайном обличчя.

Майбутній електромобіль оснащений тонкими світлодіодними фарами і набагато чистішим дизайном переднього бампера без характерних «веретеноподібних ґрат». Хоча це може бути ранній макет презентації, він безперечно дає нам уявлення про те, чого очікувати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!