Представлений перший у світі шестиколісний Rolls-Royce

0
543
Представлений перший у світі шестиколісний Rolls-Royce

Нова глава в історії розкоші на колесах була написана малоймовірним пером. Французький тюнер Александр Дантон перетворив класичний Rolls-Royce Phantom 2005 року випуску на першого у світі шестиколісного “монстра”, який більше схожий на апокаліптичний транспортний засіб, ніж на символ аристократичної розкоші.

Унікальний автомобіль був повністю перероблений командою Danton Arts Kustoms. Задня частина автомобіля була відрізана і замінена на нову конструкцію з двома додатковими осями і чотирма колесами. Пофарбований у матовий чорний колір з жовтими фарами та світлодіодними панелями на даху, цей Rolls-Royce виглядає як справжній звір.

Зміни торкнулися і інтер’єру, який оздоблено яскраво-помаранчевою шкірою. Кермо та підлокітники мають вставки зі шкіри крокодила та змії, а кришки подушок безпеки тепер прикрашені золотом. Для полегшення посадки і висадки з автомобіля були встановлені бічні сходи.

Довжина гіганта становить майже 6,3 метра, а ширина – 2,3 метра. Rolls-Royce оснастили 24-дюймовими колесами з позашляховими шинами, що ідеально підходять для підкорення бездоріжжя. Він приводиться в рух оригінальним 6,75-літровим двигуном V12, що робить його одним з найпотужніших і найрозкішніших автомобілів у світі.

https://www.youtube.com/watch?v=xyTzLQS_pIM

Всього за три місяці 2021 року команда Danton перетворила цей розкішний седан на неймовірну фігуру, яка була виставлена на продаж у 2022 році за астрономічну ціну в 4,3 мільйона фунтів стерлінгів (5,2 мільйона доларів). Раритетний шестиколісний Rolls-Royce наразі зареєстрований у Люксембурзі та чекає на нового власника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!