Нові Bentley оснастять 750-сильною гібридною установкою

0
38

Компанія Bentley замінить двигун W12 на потужну гібридну установку на базі V8. Система Ultra Performance Hybrid буде розвивати близько 750 кінських сил і як мінімум 1000 Нм моменту, що крутить, так що оснащені нею машини зрівняються по віддачі з представленим напередодні Batur Convertible. Виробництво моторів W12 буде припинено цього літа – за два десятиліття їх зібрали в кількості 105 тисяч штук. Адаптувати двигун під нові еконорми фінансово витратно, чим обумовлений перехід на гібридні системи.

Канонічний двигун W12, який вже цього літа буде відправлений на спокій, у Bentley вирішили замінити силовою установкою Ultra Performance Hybrid. Нескладно здогадатися, що він дістанеться топовим версіям Flying Spur і Continental GT, причому видавати гібридна система буде 750 кінських сил і як мінімум 1000 Нм моменту, що крутить, які стануть доступні в ширшому діапазоні оборотів. Цифри такі ж, як у Batur Convertible з W12 6.0, тільки в основу нової установки ляже легший двигун V8.

Машини, що оснащені системою Ultra Performance Hybrid, зможуть проїжджати без запуску ДВЗ до 80 кілометрів. Показник шкідливих викидів для них не перевищить 50 грамів вуглекислого газу на сотню, що виглядають дрібницею на тлі 311 грамів у Continental GT Speed. Зрозуміло, буде нижчою і витрата, але подробиці поки що не повідомляються. Перехід на гібриди в Bentley називають новим етапом реалізації стратегії Beyond 100. Цей план був представлений у 2020 році як відповідь на зміни в екологічному законодавстві та передбачав електрифікацію всієї лінійки до 2026 року та відмову від паливних двигунів до 2030-го.

Поки ж клієнти Bentley мають можливість купити автомобіль з негібридною «вісімкою» або могутнім бітурбомотором W12 6.0. Однією з останніх моделей із таким агрегатом став родстер Batur на шасі Continental GTC. Лімітований суперкар – третя модель Bentley Mulliner, розроблена в рамках програми Coachbuild. Вона названа на честь вулканічного кратерного озера Батур у Кінтамані на острові Балі та буде випущена у кількості 16 штук.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!