Прощай, W12: представлений двигун, який відповідатиме за майбутнє марки Bentley

0
94
Прощай, W12: представлений двигун, який відповідатиме за майбутнє марки Bentley

Bentley оголошує про епохальну зміну у своїх автомобілях: знаменитий 6,0-літровий двигун W12 йде на спокій, поступаючись місцем новітньому «ульторопродуктивному гібридному» агрегату V8. Цей крок став частиною стратегії британської компанії щодо зниження вуглецевого сліду та впровадження новаторських технологій.

Новий гібридний двигун, ймовірно, має об’єм 4,0 літра та оснащений турбонаддувом, що дозволяє припустити, що його потужність перевищує показники W12 . За попередніми даними, новий мотор розвиває понад 739 кінських сил і обіцяє «чотиризначний момент, що крутить, на більш широкому діапазоні», що передбачає екстремальні характеристики в порівнянні з попередником.

Крім того, Bentley заявляє, що новинка зможе долати до 50 миль (близько 80 кілометрів) на одній електричній зарядці, що вказує на повноцінну гібридну систему з можливістю підзарядки від мережі. Це дозволить суттєво знизити викиди CO2 до 50 г/км за циклом WLTP.

У той час як прощання з  W12 може здатися сумним моментом для любителів класичних двигунів, новий гібридний V8  відкриває новий розділ в історії Bentley , наповнений інноваціями та продовженням традицій розкоші та ексклюзивності. Повноцінне впровадження нового двигуна відбудеться не раніше 2026 року, але вже зараз бренд задає нові стандарти у преміальному автопромі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!