Відбувся анонс нової версії пікапа Tesla Cybertruck з новим інтер’єром та шинами

0
294
Відбувся анонс нової версії пікапа Tesla Cybertruck з новим інтер'єром та шинами

Tesla представила дві нові опції для серії Cybertruck Foundation, включаючи новий варіант інтер’єру, який буде зручнішим для власників, які можуть використовувати свої пікапи в умовах дикого бездоріжжя.

Новий варіант інтер’єру – це виконання у тактичному сірому кольорі. Зображення цього інтер’єру в Мережі з’явилося в січні, а офіційне фото підтверджує, що біла панель, що тягнеться через панель приладів та дверні карти пікапа, замінили на темно-сіру обробку. Білі акценти в інтер’єрі не найкращий вибір для бездоріжжя, тому що вони найсильніше схильні до забруднення. Сірий колір може стати гарним варіантом для власників, які бажають використовувати свої транспортні засоби поза дорогами.

Ті, хто розмістить нове замовлення на Cybertruck Foundation Series, можуть вибрати декор у тактичному сірому кольорі без доплати.

Крім того, Tesla представила новий комплект коліс та шин для електромобіля. Цей комплект змінює орієнтовані на бездоріжжя 35-дюймові шини All-Terrain на нові 35-дюймові шини All-Season, які найкраще підходять для експлуатації на трасі. Крім того, аеродинамічні кришки коліс зменшені і трохи відрізняються формою від стандартних.

Ці нові колеса та шини не лише виглядають ефектно, але й збільшують запас ходу пікапа. Якщо звичайний запас ходу двомоторного Cybertruck з повним приводом та тримоторного Cyberbeast складає 512 км та 484 км відповідно, то новий комплект коліс та шин збільшує ці показники до 547 км та 512 км відповідно. Цей комплект коліс і шин буде доступний без дополат.

Tesla планує зібрати приблизно 20 000 екземплярів серії Cybertruck Foundation, кожен з яких продаватиметься з націнкою в 20 000 доларів порівняно з аналогічною стандартною версією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!