Відбувся дебют нових базових версій Mercedes-Benz EQA та EQB

0
81

У відповідь на зростання попиту на електромобілі Mercedes-Benz оголосив про значне зниження стартової ціни на свої популярні моделі EQA і EQB, ввівши нову бюджетну комплектацію Essential Line .

Раніше найдоступнішою версією для електричного дуету була комплектація Business Line , вартість якої починалася з 52 546 євро для EQA та 54 966 євро для EQB . З появою Essential Line початкова ціна знизилася на €4356, склавши 48 190 євро та 50 610 євро відповідно. Це стратегічний крок Mercedes-Benz , спрямований на залучення ширшої аудиторії покупців, зацікавлених у переході на електромобілі.

Під капотом нових версій зберігається перевірена 190-сильна силова установка з 385 Нм моменту, що крутить, і акумулятором ємністю 70,5 кВт-год. Це забезпечує запас ходу до 557 кілометрів для EQA та до 530 кілометрів для EQB , що робить їх ідеальним вибором для тривалих поїздок без підзарядки.

Економії на вартості досягнуто за рахунок спрощення комплектації Essential Line . На відміну від дорожчої версії Business Line , нова базова комплектація пропонує 18-дюймові п’ятиспицеві легкосплавні колеса замість багатопроменевих. До того ж, Essential Line позбавлена ​​деяких опцій, таких як Advanced Pakket , що включає допомогу в мертвих зонах і розширені мультимедійні можливості, а також Spiegelpakket з дзеркалами, що електрично складаються, і салонним дзеркалом, що автоматично затемняється.

Незважаючи на деякі спрощення в оснащенні, нові версії EQA та EQB, як і раніше, пропонують високий рівень комфорту та безпеки, характерний для бренду Mercedes-Benz . Зменшення початкової ціни робить ці моделі доступнішими для широкого кола споживачів, які бажають перейти на електричний транспорт без шкоди для якості та статусу.

Ці зміни дозволять Mercedes-Benz зміцнити свої позиції на ринку та залучити нових покупців, які раніше могли вважати електромобілі бренду недоступними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!