Стали відомі ціни нового гібридного кросовера Hyundai Kona 2024 року

0
31

Hyundai Kona 2024 сьогодні є яскравим прикладом сплеску попиту в сегменті електрифікованих автомобілів, особливо в Іспанії та інших європейських країнах. Це не дивно при попиті на екологічно чистий транспорт, особливо в Європі.

Незважаючи на високу популярність новинки, компанія вирішила ще сильніше збільшити її привабливість, ввівши відчутну знижку в розмірі понад 220 000 гривень (при переведенні за актуальним курсом) для покупців, які купують автомобіль в дилерських іспанських центрах. Таким чином, коло потенційних клієнтів у цього кросовера розширюється завдяки нижчому порогу ціни.

Новий Hyundai Kona позиціонується на ринку як гібридний кросовер, що поєднує передові технології в балансі з сучасним дизайном. Імовірно, саме це і зумовлює його популярність, вирізняючи на фоні інших варіантів.

Серед конкурентів Hyundai Kona виділяються такі моделі, як Peugeot 2008 та Toyota Yaris Cross.

Hyundai Kona пропонується в різних комплектаціях, включаючи Maxx, Flexx, N Line, Tecno та N Line Style. Знижка, оголошена Hyundai, поширюється на верхній варіант.

У стандартну комплектацію Hyundai Kona входить повний набір систем безпеки, таких як подушки безпеки, а також 17-дюймові легкосплавні диски, тоновані задні стекла, аудіосистема преміум-класу Bose, розширені мультимедійні можливості, рейлінги на даху, двозонний клімат-контроль, безключовий доступ. дистанційне керування центральним замком та багато іншого.

Гібридна технологія, що використовується в Hyundai Kona, включає 1,0-літровий двигун T-GDi в поєднанні з 48-вольтовим модулем. Така конфігурація силового агрегату забезпечує потужність 120 кінських сил за гарної паливної економічності – витрата палива становить 5,6 літра на 100 кілометрів.

Вартість Tecno-версії Hyundai Kona спочатку встановлена ​​на рівні 1,5 мільйона гривень при переведенні за актуальним курсом валют.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.