Mercedes-Benz провів анонс електровена V-Class із запасом ходу понад 500 км.

0
21

Mercedes-Benz представить нове покоління свого електричного мінівена V -Clas s у 2026 році, зробивши ставку на значне збільшення автономії та продовжуючи традиції розкоші. За попередніми даними, новий Mercedes V -Clas s EQ матиме запас ходу понад 500 км на одній зарядці, що поставить його в один ряд із найпросунутішими електромобілями на ринку.

Новинка, яка помітно відрізняється від свого попередника EQV, була помічена фотографами під час тестів у дуже ранній стадії розробки. Незважаючи на камуфляж, вже видно, що автомобіль отримає стрімкіший і агресивніший зовнішній вигляд. Передня частина буде виконана у вигляді клину, що додасть динамічності, а значно розширені колісні арки натякають на просторіший інтер’єр.

Як і слід очікувати від Mercedes , новий V -Clas s буде оснащений передовими технологіями, включаючи систему автономного водіння 2 і 3 рівня, що розробляється на новій платформі VAN.EA , призначеній спеціально для середніх та великих фургонів. Це буде перший мінівен марки з таким рівнем автономії, що, безперечно, зміцнить позиції німецького бренду на ринку електромобілів.

Очікується, що новий V -Clas s запропонує як одно-, так і двомоторні електричні варіанти, що дозволить оптимізувати продуктивність та ефективність використання енергії. Особливу увагу розробники приділяють батареї, яка буде розміщена між осями для покращення розподілу ваги та керованості.

Окрім технічних удосконалень, Mercedes-Benz не забуває і про стиль: яскраво-жовті ремені безпеки в інтер’єрі лише підкреслюють унікальний та сміливий характер цієї моделі.

Прем’єра нового електричного мінівена Mercedes V – Clas EQ запланована на 2026 рік. З такими амбітними оновленнями Mercedes має намір зміцнити свої позиції на ринку електромобілів, що зростає, пропонуючи покупцям не тільки екологічний, а й високотехнологічний транспорт нового покоління.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!