Рестайлінговий Kia Sportage показали з кількох ракурсів

0
237

Kia вивела на ринок актуальну, п’яту генерацію кросовера Sportage у 2021 році. Як і у випадку з попередником, автомобіль залишається найпопулярнішим SUV корейської марки. Такий високий попит диктує свої умови. Зволікати з оновленнями тут не можна, щоб не поступитися конкурентам, тому компанія близька до прем’єри рестайлінгової версії Sportage. Дизайн машини напередодні показали на нових рендерах. Причому одразу з кількох ракурсів.

Художники студії NY Mammoth опублікували зображення нового Sportage, зроблені на основі фотографій автомобіля в камуфляжі.

Якщо вірити тому, що виклали в Мережу, попереду свіжий «Спортейдж» чекає на появу нових «кликастих» світлодіодних ДХО, вписаних у змінені блоки фар, перелицьованого бампера та модернізованих грат радіатора, що змінили внутрішнє наповнення.

Що стосується корми, то основною зміною в цій частині кузова повинні виявитися задні ліхтарі, які хоч і залишаться тієї ж конструкції, що й раніше, але кардинально змінять схему світлодіодів.

Технічні зміни в новому Sportage засекречені, але, мабуть, їх буде небагато. Машина повинна зберегти поточну моторну гаму, що включає бензинові атмосферні і «наддувні» двигуни, а також дизелі і гібридні силові установки.

У продаж оновлений «Спортейдж» надійде до кінця 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!