Новий кросовер smart стане найдорожчою моделлю марки

0
137

Новинка дебютує на Пекінському автосалоні у статусі концепту, але вже до кінця року трансформується у серійну модель. Компанія обіцяє, що #5 стане найбільш містким та універсальним smart в історії, а орієнтований він буде на покупців, які ведуть активний спосіб життя і часто обираються за місто.

Наприкінці квітня на Пекінському автосалоні відбудеться дебют нової моделі smart – кросовера #5. Напередодні прем’єри виробник опублікував ескізи електрокара і оголосив, що він стане «наймісткішим та універсальним smart в історії». У Пекіні модель дебютує у статусі концепту, проте вже у другій половині року з’явиться її товарна версія.

Судячи з ескізів, #5 отримає дизайн у стилі Mercedes-Benz GLB. У новій моделі smart відмовиться від концепції city as the core і зробить машину візуально позашляховішою. Під тематику «сучасного шукача пригод» буде підготовлено і спеціальний набір аксесуарів — від складного молотка для кемпінгу та ліхтарика до надувного матраца та bluetooth-колонки.

Силових установок, ймовірно, буде дві, хоча у випадку з «п’ятіркою» можуть залишити лише двомоторну. На smart #3 віддача системи складає 428 кінських сил і 543 Нм моменту, що крутить. З чуток, на одній зарядці кросовер зможе проїжджати до 600 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!