У першого автомобіля Xiaomi виникла нова проблема

0
186

Перший китайський автомобіль Xiaomi SU7 викликав неабиякий інтерес. Безліч попередніх замовлень, захоплені погляди, довгі черги, а також проблеми у вигляді розбитих машин і важке повернення депозитів. Тепер вилізло ще дещо.

Нові деталі стало відомо ITHome. Покупці топових модифікацій чекатимуть на свої екземпляри від чотирьох до семи місяців, якщо виробничий процес піде гладко. На базові машини також довгі черги.

Цікаво, що не всіх влаштовує такий час очікування. Близько половини тих, хто вніс депозит і вирішив купити Xiaomi SU7, більше не хочуть отримувати свій електрокар і відмовляються від машини.

Раніше покупці повідомляли, що не можуть повернути свої гроші. Компанія Xiaomi відповідала, що було зроблено помилки в оформленні замовлень. Також у мережі з’явилося вже кілька відео та фото з розбитими Xiaomi SU7. На тест-драйви записується багато охочих. Деякі з потенційних покупців розбивають тестові зразки під час пробних поїздок.

Ціна Xiaomi SU7 Standard – 29 900 доларів. Це базовий варіант із запасом ходу 700 км і потужністю 300 к.с. З такою ж потужністю, але запасом ходу 830 км пропонують модифікацію Pro. Топовий Max пропонує 800 км та 663 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!