Новий гібрид Volkswagen Passat обійшов Tiguan

0
299

Volkswagen розкрив подробиці про нову версію свого популярного автомобіля – Passat eHybrid . Ця модель обіцяє стати однією з найцікавіших пропозицій на ринку плагін-гібридів завдяки своєму вражаючому запасу ходу.

Нещодавно представлений Volkswagen Passat eHybrid перевершив очікування, показавши значно більший запас ходу на електротязі, ніж було заявлено спочатку. Якщо початкові прогнози говорили про 100 кілометрів суто електричного пробігу, то, за останніми даними, цей показник досягає 134 кілометрів за циклом WLTP. Такий результат не тільки піднімає планку для конкурентів, але й виділяє Passat серед інших моделей Volkswagen , включаючи новий Tiguan , який також показав хороші результати, але поступився флагманському седану.

Passat eHybrid оснащений акумулятором ємністю 19,7 кВт-год, який можна зарядити від 10 до 80 відсотків всього за 25 хвилин за допомогою швидкого заряджання. Така оперативність зарядки робить його ідеальним вибором для тих, хто часто їздить на далекі відстані та цінує екологічність.

Автомобіль пропонується в декількох комплектаціях: Business починається з ціни в 49 990 євро, Elegance Business і R-Line Business обійдуться в 54 990 євро. Моделі оснащені потужним двигуном на 204 кінські сили, а топова версія на 272 кінські сили пропонується за ціною від 54 990 євро у комплектації Elegance Business , і 56 990 євро у комплектації R- Line Business .

Таким чином, новий Volkswagen Passat eHybrid не тільки встановлює нові стандарти для екологічних автомобілів, але й пропонує власникам високий рівень комфорту та продуктивності, що робить його однією з найпривабливіших пропозицій на ринку сьогодні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!