Toyota збирається побудувати новий незвичайний крос-мінівен (ФОТО)

0
64

Коли справа доходить до перевезення сім’ї, важко знайти щось краще, ніж мінівен. Головною перевагою такого кузова є його практичність, яка багато в чому перевершує навіть кросовери, що стали різко популярними.

Втім, як відомо, мінівени рідко можуть похвалитися високим дорожнім просвітом. Чудово розуміючи це найбільший автовиробник Японії – концерн Toyota – готується уявити та вивести на ринок свій мінівен, який буде здатний здивувати як місткістю, так і високим кліренсом.

Вперше таку машину показали у вигляді концепту на минулорічній виставці Japan Mobility Show (зображення вище). Тоді здавалося, що це чистої води шоу-кар і він не піде у виробництво, але всі, хто так думав, не вгадали.

Напередодні “Тойота” запатентувала дизайн серійної версії цієї моделі і, схоже, готова до того, щоб розпочати її масові продажі найближчими роками.

Правовласником зображень заявлена ​​компанія Toyota Auto Body (підрозділ, який збирає такі моделі як Land Cruiser, Alphard, а також мінівени Noah, Voxy та Hiace).

У крос-мінівена поки немає назви, але, судячи з патентних картинок, машина не сильно відрізнятиметься від концепту, що носив назву X-Van Gear.

Автомобіль збереже облицювання кузова, отримає такий самий дорожній просвіт і квадратний екстер’єр, чимось нагадуючи за форматом Honda Element, що випускався в період з 2003 по 2011 роки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!