Kia готує одразу 15 нових моделей

0
92

Південнокорейська компанія не має наміру класти всі яйця в один кошик – Kia розвиватиме лінійку електромобілів, але при цьому не відмовлятиметься і від гібридів. Керівництво фірми не особливо впевнене у перспективах електричних моделей, тому диверсифікуватиме бізнес. У найближчі пару-трійку років під брендом Kia вийде відразу півтора десятки автомобілів з електричною силовою установкою та три гібриди, причому у різних класах та сегментах ринку, включаючи легкі комерційні моделі.

На конференції «День інвестора 2024» компанія представила свою амбітну дорожню карту, згідно з якою найближчі та середньострокові перспективи розвитку Kia пов’язані з електрифікованими моделями. Протягом 2024 року буде представлено шість нових гібридів, а до 2027 року на ринок вийдуть 15 нових моделей на електротязі.

Kia розширить свій асортимент електромобілів моделями EV2, EV4 і EV5, які вже доступні в Китаї і незабаром будуть пропонуватися в Таїланді та Австралії, а також фірма представить комерційний електромобіль Purpose Built Vehicles (PBV) і легкову модель EV3, глобальний запуск якої намічений літо.

Влітку 2024 відбудеться прем’єра оновленого Kia EV, а в 2025 з’явиться «заряджений» EV9 GT. Ці новинки повинні допомогти компанії до 2030 продавати 1,6 мільйона електромобілів щорічно. Не має наміру південнокорейський автовиробник відмовлятися від моделей з класичними двигунами внутрішнього згоряння – Kia вже показала новий K3 та оновлений К9, а рестайлінгові K8 та Sportage з’являться пізніше цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.