Повністю електричні кросовери Hyundai Creta EV застукали під час випробувань

0
47

Бестселер у сегменті компакт-кросоверів із ДВЗ незабаром ступить на нову для себе територію – електрокарів. Компанія Hyundai вже розпочала перші випробування повністю електричної Creta EV, про що свідчать свіжі шпигунські знімки новинки.

Фотографії, викладені в Мережу корейськими фотошпигунами з видання «AutoSpy», демонструють прототипи «батарейних» Creta, які їздять дорогами Сеула. Машини одягнені в різні типи камуфляжу. Тим самим у Hyundai намагаються дати менше натяків на те, як виглядатиме серійний «паркетник». При цьому зараз, навіть незважаючи на маскування, він майже не відрізняється від актуальної моделі з ДВЗ.

Автомобілі, що потрапили в об’єктиви папараці, позбавлені вихлопних труб і, як заявляють автори знімків, шуму двигуна внутрішнього згоряння, тим самим підтверджуючи, що на знімках є повністю електричні кросовери.

Жодних подробиць про те, чого чекати від технічної частини Creta EV, немає, але галузеві експерти налаштовані щодо продуктивності та запасу ходу моделі дуже оптимістично. На їхню думку, кросовер зможе проїжджати на одному заряді від 400 до 500 кілометрів.

Втім, насправді максимальна далекобійність кросовера з батареєю ємністю 39,2 кВт/год навряд чи виявиться вищою за 450 кілометрів.

Офіційний дебют нової електричної “Крети” заплановано на 2025 рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!