Rezvani готує таємничий суперкар у стилі ретро

0
28

Американська фірма Rezvani Motors, відома перш за все шаленими позашляховиками Tank на базі Jeep Wrangler, на початку 2024 року представила екстравагантний 1000-сильний суперкар Beast на базі Chevrolet Corvette. Але цього компанії здалося мало – вже навесні відбудеться прем’єра чергової моделі Rezvani, яка явить світові новий погляд бренду на сучасні спорткари у ретро-стилістиці. Новинку анонсували слоганом «Що якщо минуле зіллється зі сьогоденням?».

Як заявляє автовиробник, перспективна модель відкриє новий суббренд Rezvani Retro. Під цією назвою випускатимуться сучасні технологічні спорткари, дизайн яких стане творчим переосмисленням культових класичних автомобілів зі світової історії.

«Поєднуючи сучасну платформу та технології з ностальгічними елементами дизайну, натхненими класичними екземплярами, Rezvani Retro націлено передати суть минулої епохи у формі сучасного автомобіля», — описує суть нового суббренду компанія.

Власне, первістком Rezvani Retro скоро стане модель RR1 – прем’єра автомобіля відбудеться вже 16 квітня. Новий суперкар буде випущений обмеженим тиражем. Це поки що все, що відомо про новинку — жодної іншої інформації про машину поки що немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.