Навано звички водіїв які убивають АКПП

0
33

Автоматична коробка значно полегшує керування автомобілем, але не всі водії знають, що неправильне використання АКПП може швидко призвести до її зносу.

Експерт розповів про звички водіїв, що шкодять автоматичній трансмісії. Серед основних помилок виділяється перемикання передач під час руху – наприклад, перемикати на світлофорах з режиму D на N або P і назад – це істотно скорочує термін служби АКПП. Агресивний стиль водіння з різкими прискореннями та гальмуваннями також негативно позначається на автоматичній трансмісії.

Для збільшення терміну служби АКПП експерт радить використовувати ручне гальмо при паркуванні на схилах, замість того, щоб просто залишати коробку в положенні «паркінг». Крім того, потрібно уникати тривалих пробуксувань на поганій дорозі. Важливо також регулярно міняти масло в АКПП, оскільки недооцінка цієї процедури може призвести до серйозних поломок, які потребують дорогого ремонту.

Не варто ігнорувати і регулярну діагностику стану трансмісії, оскільки своєчасне виявлення та усунення проблем допоможе уникнути серйозних несправностей у майбутньому.

Таким чином, тривалість служби автоматичної коробки передач визначається трьома ключовими аспектами: розміреною їздою, своєчасним обслуговуванням та уникненням дій, характерних для керування машиною з механічною коробкою передач, вказав експерт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!