Названі переваги та недоліки китайських авто

0
382

Автовласники цінують китайські машини за їхню доступність, а також технологічність. Головним мінусом назвали їхню низьку якість. Такі результати опитування 1,6 тис. респондентів.

Головною сильною стороною китайських автомобілів учасники опитування порахували доступність (25% респондентів). В даному випадку це не лише нижча вартість порівняно з авто інших країн, але й наявність вибору, сервісної та гарантійної підтримки, деталей та розхідників. На другому місці йде технологічність китайських авто (13%), далі слідує привабливий зовнішній вигляд, високий рівень якості, а також комфорту (по 10%).

При цьому 12% респондентів не бачать у китайських машинах жодних позитивних якостей , а 44% опитаних не змогли їх назвати.

З недоліків із суттєвим відривом (28%) лідирує впевненість у низькій якості та недовговічності китайських авто . Низьку якість забарвлення та антикорозійного захисту назвали 7% респондентів. Ще 6% опитаних упевнені, що авто з Китаю не пристосовані до російських доріг та клімату.

Якби потенційні клієнти мали вільний вибір моделей зі всіх країн, то перевагу китайським авто віддали б лише 14% . Більшість ставить перше місце машини з Японії (36%), РФ (33%), Німеччини (32%), і навіть Кореї (22%).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!