У Toyota з’явився новий купе-кросовер за 400 тисяч гривень

0
705

Індійський офіс компанії Toyota оголосив про початок продажу нового купеподібного кросовера Urban Cruiser Taisor, принагідно назвавши його ціни. Як і очікувалося раніше, машина виявилася найдоступнішою в лінійці японської марки категорії крос-купе. Мінімальну комплектацію автомобіля оцінили в 7 мільйонів 740 тисяч місцевих рупій, що еквівалентно сумі 400 тисяч гривень за поточним курсом.

Toyota Urban Cruiser Taisor являє собою аналог крос-купе Suzuki Fronx. Машина виконана в рамках кооперації двох компаній та ідентична родинному «паркетнику» від «Сузукі» на 90 відсотків. 

10 відсотків різниці стосуються лише невеликих штрихів у дизайні, включаючи наявність у «Тойоти» власних решіток радіатора з стільниковою структурою, а також переглянутого переднього бампера і нових денних ходових вогнів.

Бічний профіль машини ідентичний Suzuki Fronx за винятком нових 16-дюймових колісних дисків з алмазним огранюванням. Що стосується задньої частини, то вона виділяється лише трохи переробленим блоком ліхтарів зі світловою смугою. 

У салоні Urban Cruiser Taisor повністю запозичує рішення у соплатформенника і оснащений 9-дюймовим екраном мультимедійної системи з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay, а також має 360-градусну камеру, клімат-контроль, бездротову зарядку для смартфонів і шість подушок безпеки.

Новому крос-купе Toyota дісталися ті ж двигуни, що використовує Suzuki Fronx. Машину продаватимуть із безнаддувним 4-циліндровим бензиновим двигуном об’ємом 1,2 л, який розвиває максимальну потужність 89 к.с. і піковий момент, що крутить, 113 Нм. Зв’язку йому складе 5-ступінчаста механічна коробка або «робот». 

Крім того, у покупців буде вибір із літрового 3-циліндрового бензинового турбомотора, агрегатованого «механікою», «роботом» або 6-діапазонним «автоматом», а також 1,2-літрового бензинового «атмосферника», що працює на природному газі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!