Renault Clio нового покоління отримає революційні зміни

0
278

Renault готує до випуску нове покоління свого бестселера Clio , яке, як очікується, буде представлено вже наступного року та вийде на дороги у 2026 році. Вперше за багато років французький автовиробник планує запропонувати покупцям не лише традиційні версії з бензиновими та гібридними двигунами, а й повністю електричну модель. Цей крок підтверджує амбіції Renault в галузі електричної мобільності та прагнення до повної електрифікації свого модельного ряду до 2035 року.

Новий Renault Clio буде розроблено на двох різних платформах. Для версій із традиційними двигунами використовуватиметься оновлена ​​платформа CMF-B , яка вже служила основою для поточного покоління моделі. Дизельні двигуни зникнуть з лінійки, поступившись місцем бензиновим агрегатам і різним варіантам гібридних систем, включаючи повногібридні (HEV), м’якогібридні (MHEV) і плагін-гібридні (PHEV).

Крім цього, планується створення електричної версії Clio на базі нової платформи AmpR Small , яка також лежить в основі нещодавно представленого Renault 5 . Ця архітектура передбачає три розміри, що дозволить адаптувати її не тільки для маленьких моделей, але і для більших, таких як новий Clio . Приблизно 60% компонентів буде спільним з платформою CMF-B , що полегшить перехід моделі з однієї платформи на іншу.

Інженери Renault обіцяють значні зміни в дизайні обох версій нового Clio , підкреслюючи сучасні риси, характерні для останніх моделей бренду, таких як Scenic, Megane і Austral . Очікується, що електрична версія Clio займе своє місце між новими моделями Renault 5 і 4 і буде запропонована за ціною близько 30 000 євро, що зробить її доступною альтернативою в сегменті електромобілів.

Renault підтверджує свою відданість мультиенергетичним системам приводу, підкреслюючи важливість та практичність такого підходу у створенні доступних та ефективних автомобільних рішень. Новий Clio стане важливим кроком на шляху до електрифікації бренду та запропонує покупцям широкий вибір технологій приводу, відбиваючи прагнення Renault до інновацій та сталого розвитку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!