Водіям більше не треба мати кілька комплектів гуми (Фото)

0
481

У США Агентство передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) розробило технологію, за допомогою якої колесо перетворюється в гусеницю трикутної форми. Причому трансформація займає всього 2 секунди.

Ця нова технологія називається «Reconfigurable Wheel-Track». Вона розроблена за програмою Ground X-Vehicle Technologies (GXV-T) в Національному центрі інженерної робототехніки Університету Карнегі – Меллон. Тобто фактично перед нами військові технології.

Транспортний засіб (автомобіль, всюдихід або броньовик) з колесами-трансформерами зможе не тільки швидко їздити по дорогах, а й успішно пересуватися по бездоріжжю. Це, звичайно, необхідно для армійських транспортних засобів. Але ми впевнені, що така технологія обов’язково буде затребувана і в цивільних всюдиходах, а може бути і в звичайних позашляховиках. Загалом, у цій технології дуже великий потенціал.

DARPA поки тримає в секреті технологію Reconfigurable Wheel-Track, що, власне нітрохи не дивно. Але, здається, вона не дуже складна.

В рамках програми GXV-T, спрямованої на поліпшення мобільності, живучості та ефективності військових броньованих машин, розробляється відразу декілька нових технологій. Серед них виділимо ще нову адаптивну підвіску.

autonews.ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.