Toyota випустить «заряджений» Prius: як він виглядатиме

0
292

Toyota Prius п’ятого покоління було представлено у січні 2023 року. З моменту свого дебюту хетчбек став однією з головних тем обговорення не лише через свої характеристики, а й новий дизайн. Все це дозволило машині здобути важливу нагороду «Автомобіль року в Японії».

За інформацією інсайдерів, у “Тойоті” хочуть розвинути успіх нинішньої генерації “Приуса”, підготувавши для моделі повноцінну “заряджену” модифікацію GRMN. Як виглядатиме екстремальний варіант Prius, а також які характеристики зможе запропонувати така модель, розкрили журналісти BestCarWeb.

На думку дизайнерів цього авторитетного японського порталу, варіант GRMN для Prius зможе похвалитися низкою візуальних доробок у порівнянні зі звичайною 5-дверкою, які зосередяться у просунутому аерообвазі. Він включить накладки на пороги і бампери, а також спойлер на кришці багажника.


Але основні доопрацювання варто чекати не зовні, а всередині. Варіант GRMN отримає допрацьоване шасі, налаштування якого зроблять більш жорсткими для покращеної керованості. За рахунок збільшення точок контакту та розширеного використання конструкційних клеїв показник жорсткості кузова на кручення стане вищим, що також позитивним чином позначиться на стійкості автомобіля в поворотах.

Певні доопрацювання варто чекати і з точки зору продуктивності гібридної силової установки «Пріуса», але наскільки вони виявляться серйозними сказати складно.

Офіційну прем’єру «зарядженого» Toyota Prius заплановано на цей рік. Орієнтовна ціна – від 4 до 4,5 мільйона ієн або 1 – 1,2 мільйона гривень за поточним курсом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!