Оновлений Toyota RAV4 може отримати дизайн нового Land Cruiser Prado: спекулятивні рендери

0
508

Кросовер RAV4 залишається одним із головних драйверів продажів Toyota у всьому світі в сегменті SUV і, зрозуміло, намагається не пропускати планові оновлення. Чергове з них заплановано на найближчі кілька років і не виключено, що з ним машина переживе істотну зовнішню модернізацію.

Незалежний дизайнер із Малайзії, відомий під псевдонімом Theottle, спеціально для закордонного видання Which Car намалював перші рендери реформованого японського кросовера.

На спекулятивних зображеннях новий RAV4 з’явився в зовсім новому зовнішньому вигляді, який створений з огляду на ретро-стиль, який раніше використовувався в Land Cruiser 250 (екс Prado).

Машині дістався оквадрачений силует, а також прямокутні фари, зістиковані з широкими радіаторними гратами тієї ж форми, масивний бампер спереду і ззаду з сріблястими накладками, а також задні ліхтарі у вигляді молотів, що лежать.

В основу кросовера практично, напевно, знову ляже модульна платформа TNGA, яка переживе процедуру незначної модернізації. Разом із нею із гами двигунів RAV4 зникне класичний 2,5-літровий бензиновий агрегат, на місце якого прийде гібридна силова установка.

Прем’єру оновлена ​​Toyota RAV4 має справити вже 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!