Дизайнери вперше показали новий кросовер Toyota bZ2X

0
289
Компанія Toyota планує у 2025 році випустити на ринок новий електричний кросовер Toyota bZ2X, який отримає повний привід та запас ходу у 500 км. Дизайнери іспанського видання Motor.es на рендерному зображенні показали, як виглядатиме ця новинка.

Toyota bZ2X стане електричною альтернативою популярному кросоверу Toyota Yaris Cross із двигуном внутрішнього згоряння. Yaris Cross, субкомпактний кросовер B-класу, з’явився у 2020 році. Він одразу став лідером у своєму сегменті практично у всіх країнах, де продається. Цього він досяг завдяки гарному дизайну та сучасним технологіям. Також він має ефективну гібридну силову установку.

Тому Toyota хоче запропонувати покупцям ще один маленький кросовер – Toyota bZ2X. Але він матиме електричну силову установку. Слід зазначити, що це не повністю розробка компанії Toyota. Цей японський автогігант планує розробити новий субкомпактний кросовер разом із Suzuki. При цьому Suzuki матиме свій маленький електричний кросовер – Suzuki eVX.

У Suzuki eVX та Toyota bZ2X будуть однакові розміри. Їхня довжина складе 4,3 м, ширина – 1,82 м, а висота – 162 м. Тобто вони будуть знаходитися між сегментами В та С автомобільного ринку. Кросовер Suzuki eVX у продажу також з’явиться у 2025 році. У нього запас ходу становитиме 450 км. Він буде електричним наступником Suzuki S-Cross.

Зовні Toyota bZ2X візьме деякі елементи дизайну від концепту Toyota Urban SUV, вперше представленого публіці у 2023 році. На базі цього концепту збудують компактний електричний «міський позашляховик» для Європи із запасом ходу до 600 км. Його збудують на новій платформі, яка призначена спеціально для створення електромобілів.

Toyota bZ2X матиме два варіанти електричної силової установки. Перший варіант – з електромотором та батареєю на 40 кВтг. Другий варіант – два електромотори та батарея на 60кВтч. У топової версії запас ходу становитиме близько 500 км. Привід – передній чи повний, залежно від версії.

Toyota планує розпочати продавати новий електричний кросовер Toyota bZ2X у 2025 році. Це означає, що його офіційна презентація може відбутися десь наприкінці 2024 року. Скільки він коштуватиме – ще не відомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!