Нове покоління рамного позашляховика Toyota Fortuner: як воно виглядатиме

0
871

Популярний у південно-східній Азії позашляховик Toyota Fortuner в актуальному поколінні з’явився на світ у 2015 році, ставши своєрідним замінником пікапа Hilux для покупців, яким виявився не потрібен великий відкритий вантажний відсік.

Наразі японські інженери активно працюють над його новою генерацією, яка, як очікується, отримає суттєві візуальні зміни порівняно з попередником.

Свіжі зображення нового покоління Toyota Fortuner опублікував автомобільний художник із ніком «Theottle». На думку дизайнера, знаменитий в Азії, японський «рамник» матиме істотно перероблений екстер’єр, який запозичить частину рішень у пікапа Tacoma.

Спереду на машину чекає поява власного бампера, іншої радіаторної решітки і абсолютно нових фар.

Боковини кузова позашляховика отримають нові выштамповки і більш оквадраченные арки, а корма обзаведеться вертикальними ліхтарями замість горизонтальних і позбудеться хромованої накладки по центру нових задніх дверей.

В основу машини повинен лягти “візок” TNGA-F, який разом із собою принесе під капот Fortuner м’яко-гібридний силовий агрегат. В його основі 2,8-літровий «наддувний» дизельний мотор, що поєднується з 48-вольтовою доважкою. Асистуватиме тандему як 5-швидкісна «механіка», так і 6-діапазонна автоматична трансмісія.

Презентацію нового Toyota Fortuner заплановано на перший квартал 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!