Найдинамічніший Porsche Taycan готовий до дебюту: нове зображення

0
14

Компанія Porsche опублікувала тизерне зображення найдинамічнішої версії оновленого Taycan, який претендує на звання найшвидшого серійного електромобіля на трасі Нюрбургрінг. На офіційному сайті марки запустили зворотний відлік до його дебюту – він запланований на 11 березня. Очікується, що новинка отримає приставку Turbo GT до назви.

У заїздах на Нюрбургрингу взяв участь передсерійний Porsche Taycan Turbo GT, трасу він проїхав за 7:07,55. Це швидше Tesla Model S Plaid і всього на дві з невеликим секунди повільніше за гіперкар Rimac Nevera. Одні ЗМІ пишуть, що це рекордний час у класі серійних електромобілів, інші називають Taycan Turbo GT «найшвидшим електрокаром з Цуффенхаузена». У Porsche новинку описують як «найдинамічніший Taycan за всю історію моделі».

Подробиць про силову установку цього Taycan поки немає. За неофіційними даними, вона складається із трьох електромоторів сумарною потужністю понад 1000 кінських сил. Зовні версію Turbo GT можна буде відрізнити від інших за розвиненим аеродинамічним обважуванням і оригінальним комплектом колісних дисків.

Сімейство Taycan оновилося у лютому цього року. Оновлення принесло Тайкану силову установку більшої потужності, збільшений запас ходу та швидшу зарядку. Ціни в Німеччині стартують зі 101 500 євро за електрокар з єдиним електромотором на задній осі, версія Turbo S коштує від 209 900 євро, а Taycan Turbo S Cross Turismo коштуватиме мінімум 211 300 євро. Логічно припустити, що Turbo GT стане найдорожчим Taycan у лінійці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!