Американці назвали найбільш надійні автомобілі, які потрібно купувати у 2024 році

0
80

Незалежно від того, чи шукайте ви новий, чи купуєте вживаний автомобіль, його надійність є головним пріоритетним для багатьох, адже дозволяє суттєво заощадити у довгостроковій перспективі.

Розібратися які машини можна назвати безвідмовними, а отже найвигіднішими для володіння вирішили журналісти американського фінансового видання «Bankrate», які склали список із 9 найміцніших моделей у своїх сегментах, які радять купувати у 2024 році.

Найнадійнішим компактним автомобілем виявився Kia Forte , відомий ще під ім’ям Cerato. У категорії середньорозмірних машин з найвищим рейтингом надійності була перша ще одна 4-дверка корейської марки – Kia K5, а найміцнішим маленьким кросовером виявився Toyota C-HR.

У сегменті компактних кросоверів з найкращою надійністю перемога дісталася Kia Sportage, тоді як найкращим з точки зору безпроблемної експлуатації в списку середньорозмірних «паркетників» став Chevrolet Blazer.

Найбільш безвідмовним великим кросовером американці назвали Chevrolet Tahoe , а найкращим за цим показником мінівеном виявився Toyota Sienna.

У номінації «найнадійніші пікапи середнього розміру» перше місце дісталося Toyota Tacoma . У той час як у категорії великих утилітарників золото забрав місцевий GMC Sierra.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!