Новий кросовер Hyundai з дизайном Land Rover зможе проїжджати без бензину 100 км

0
468

Компанія Hyundai представила нове покоління кросовера Santa Fe наприкінці літа минулого року. З переходом у нову генерацію машина пережила значну зовнішню трансформацію, що зробила її схожою на позашляховик Land Rover Defender.

Автомобіль отримав виключно бензинову модифікацію, але заявлено і як простий гібрид. Але тепер з’ясувалося, що у кросовера буде ще й версія з великим запасом ходу, що підключається.

За інформацією видання «ETNews», Hyundai Motor Group розпочали розробку системи PHEV (plug in hybrid) наступного покоління. У проекті беруть участь не тільки інженери корейської марки, а й кілька партнерів бренду, які постачають комплектуючі.

Повноцінні характеристики гібридної силової установки, призначеної для Santa Fe, поки що не розкриваються, але відомо, що виключно на електриці машини, оснащені ним, зможуть проїжджати до 100 кілометрів.

Ходять чутки, що вона включатиме акумуляторний блок високої ємності і два повністю нових електромотора, які знаходяться в розробці вже кілька років.

Поява під капотом Hyundai Santa Fe нової гібридної системи запланована на 2025 рік. Проект оцінюється як найбільш реалістичний з погляду захисту екології, ніж запуск повністю електричної версії цього кросовера.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!