Оновлену модель Tesla Model 3 Performance без камуфляжу зняли в Іспанії

0
316

У Twitter користувач Десмонд Віслі опублікував фотографії оновленого автомобіля Performance Tesla Model 3 Highland на відкритому повітрі та без камуфляжу. Очевидно, знімки були зроблені під час зйомки рекламного ролика в іспанському місті Валенсія.

Увага привертає до себе новий бампер спереду, тонкий спойлер спереду, спойлер на багажнику та червоні гальмівні супорти за чорними аеродинамічними колесами у спортивному стилі. Дизайн можна назвати не менш елегантним, ніж він був раніше.

Фотографії вийшли не найвищої якості, тож точну фарбу назвати не вийде. Були також помічені у версії синього та чорного кольорів. Внутрішнє оздоблення має чорно-біле забарвлення. Можуть бути встановлені спортивні сидіння, підтверджуючи зображення автомобіля з Каліфорнії, зроблені тижнем раніше.

Очікується поява нового електродвигуна, який отримає ротор із карбоновою втулкою. Нинішній варіант Model 3 Performance має потужність 430 л. та розганяється до 100 км/год за 3,3 секунди, видаючи максимальну швидкість 260 км/год.

Наявність знімків без камуфляжу підтверджує колишню інформацію про анонс автомобіля у першому кварталі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!