Названо повнопривідні кросовери, які майже не ламаються: їх можна купувати не дивлячись

0
71

Надійність – одна з головних турбот, коли справа доходить до покупки як нового, так і автомобіля. Британське видання AutoExpert вирішило з’ясувати, які машини є найбільш міцними, провівши опитування своїх читачів, але не всіх, а лише тих, хто володіє повнопривідними кросоверами. Результати виявились цікавими.

На десятому рядку опинився Toyota RAV4 з оцінкою надійності 95,99%. Зовсім на трохи його випередив Volkswagen T-Roc (96,08%), а восьмим став чеський сімейний паркетник Skoda Kodiaq з результатом 96,46%.

З сьомого по п’яте місця у цьому рейтингу розташувалися Lexus UX (96,60%), Hyundai Kona (96,75%) та Lexus RX (96,78%).

Четверту позицію за собою зарезервував ще один представник модельної лінійки Lexus – «паркетник» NX, оцінка надійності якого склала 97,20%, тоді як трійку відкрив черговий в цьому ТОП-японець в особі Mazda CX-5 – 97,76%.

Власником срібної медалі у рейтингу найнадійніших SUV став Ford EcoSport , відсутність поломок якого дозволило йому заробити майже 100-відсотковий результат з погляду надійності, а якщо точніше – 98,27%.

Що стосується безвідмовного повнопривідного SUV, то ним став Subaru Outback. Машина заробила оцінку надійності в 98,70%, що виявилося найкращим показником серед усіх кросоверів, що продаються в «Туманному Альбіоні» з приводом на обидві осі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!