Названо найгірші американські авто

0
509

Експерти склали рейтинг найгірших американських моделей авто, що мають численні проблеми з продуктивністю та надійністю. Ці транспортні засоби можуть постійно спустошувати гаманець через проблеми з обслуговуванням чи ремонтом, а також швидко втрачають в ціні.

Chrysler 300

Chrysler 300 радять за можливості оминати стороною. Відповідно до огляду Money Inc, Chrysler 300 відстає від конкурентів у технологіях. Авто доволі ненадійне та має проблеми з поломками набагато частіше, ніж інші моделі цього класу. Та й, відверто кажучи, дизайн вже здається дещо застарілим порівняно з новими моделями. Експерти кажуть, що попри завищену вартість Chrysler 300, з пошуком запчастин доведеться дуже попотіти.

Buick Encore GX

Згідно з аналізом Consumer Reports, Buick увійшов до списку TopSpeed “15 найненадійніших автомобільних брендів 2023 року” з прогнозованим рейтингом надійності 54 зі 100. Encore GX 2023 назвали однією з найгірших моделей для покупки. Серед проблем – високі середні витрати на технічне обслуговування, часті проблеми з гальмами, двигуном та паливною системою.

Ford Explorer

Explorer потрапив до списку Torque News. Згідно з цим оглядом, Explorer має надто високу ціну для звичайного 3-рядного позашляховика, що робить його не дуже вдалим вибором порівняно з іншими моделями. Авто має проблеми з надійністю та продуктивністю. Додайте до цього не дуже стильний та якісний інтер’єр, і ви отримаєте далеко не конкурентоспроможний Ford Explorer.

Dodge Caravan

Цей транспортний засіб посів перше місце в списку автомобілів Money, яких слід уникати, головним чином через погану продуктивність і низьку ефективність палива. Авто має повільне прискорення, незважаючи на доволі потужний двигун. Крім того, Caravan відомий своєю поганою економією палива.

Cadillac XT4 Sport

XT4 Sport потрапив до списку аутсайдерів в рейтингу Motor1. Експерти кажуть, що немає вагомих причин” вибирати Cadillac XT4 замість аналогічних за ціною BMW X3, Genesis GV70 і Lexus NX. Серед проблем XT4 – неякісний двигун і тісний салон.

Lincoln Aviator

Обираючи авто такого класу, хочеться сподіватися на безпеку, комфорт та надійність. Однак у рейтингу TopSpeed Lincoln Aviator отримав прогнозовану оцунку надійності 54/100. Найгіршими моделями вважають Aviator 2023 і 2021 років. Проблеми варіюються від електроніки та системи приводу до підвіски, системи рульового управління, фарби, обробки, ущільнень та електричної системи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!