Toyota вирішила запустити Camry нового покоління на ринок Європи

0
827

З моменту свого повернення на європейський ринок у 2019 році, Toyota Camry, восьме покоління популярного седана, знову завоювала увагу покупців, особливо серед таксистів та східноєвропейських автолюбителів. Нова модель Camry , позначена як XV80 , вже представлена ​​в Північній Америці і незабаром з’явиться в Європі, пропонуючи знайомий дизайн із деякими відмінностями в комплектаціях, адаптованих під європейські стандарти та переваги.

Однак для нідерландських шанувальників бренду ця новина затьмарена: Toyota вирішила не виводити нову Camry на цей ринок. Після аналізу продажів, які у 2023 році становили лише 20 одиниць, компанія дійшла висновку, що попит у країні недостатній для виправдання витрат на маркетинг та логістику. Це рішення змушує любителів великих седанів звернути увагу на дорожчий, але преміальний Lexus ES , який ділить платформу та гібридні технології з Camry.

Ситуація з Toyota Camry у Нідерландах ставить під сумнів майбутнє великих седанів у країні, де переваги автолюбителів зміщуються у бік більш компактних та екологічно чистих транспортних засобів. Тим не менш, для європейських покупців, що цінують комфорт, простір і традиційний стиль Camry, нове покоління седана поки що залишається привабливою пропозицією, що підкреслює прагнення Toyota до задоволення різноманітних потреб та очікувань своїх клієнтів по всьому світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!