Toyota готує новий RAV4. Це буде не електрокар

Час читання: < 1 хв.
0

RAV4 п’ятого покоління у строю вже шість років. За даними інсайдерів, Toyota вже розпочала розробку наступної генерації кросовера, яку планує представити у 2026 році. Модель, поки відома під кодовим найменуванням XA60, буде трохи більше актуального на сьогоднішній день RAV4. Повністю електричної силової установки у її арсеналі не буде, незважаючи на тренди.

Toyota RAV4 у наступному поколінні буде трохи більшим за нинішній. Довжина складе приблизно 4650 мм проти 4600 мм у поточної моделі. Інші габарити поки невідомі, натомість є натяк на дизайн: зовнішність кросовера оформлять у дусі C-HR другої генерації з носовою частиною hammerhead («риба-молот») та С-подібними фарами.

За словами інсайдерів, у Toyota поки впевнені, що говорити про тотальну електрифікацію зарано. Натомість інженери працюють над оновленням наявної лінійки моторів, які дістануться і новому RAV4: він збереже двигун внутрішнього згоряння та PHEV-установку.

Прем’єра RAV4 шостого покоління очікується за два роки, а продажі стартують у першій половині 2026 року.

Минулої осені Toyota трохи оновила RAV4. Бестселер зробили комфортніше та дорожче, покращивши версію Woodland Edition для любителів активного відпочинку

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!