Названо кросовер, який американці вважають найкращим

Час читання: < 1 хв.
0

Лінійка автомобілів Mazda останнім часом активно розширюється та поповнюється моделями, які стають не лише одними з найкращих у класі, а й загалом у сегменті. Одну з них напередодні розхвалили журналісти американського видання Motorbiscuit. І, треба сказати, небезпідставно.

Як кросовера, який заокеанські експерти вважають найкращим за підсумками цього року, виявився компактний «паркетник» CX-30.

Одна з причин – ця модель має найвищий рівень безпеки – Top Safety Pick+ від місцевого Страхового інституту безпеки дорожнього руху (IIHS). Причому це звання машині дісталося одразу з моменту її появи у продажу.

Кросовер отримав найвищі оцінки у трьох різних фронтальних краш-тестах, а також однієї симуляції бічного удару.

Але це ще не кінець, оскільки більшість американських автомобільних видань вважають CX-30 у сегменті кросоверів не менш чудовою пропозицією.

Наприклад, портал «USNews» називає Mazda найкращим SUV-брендом року, а «JDPower» присуджує самому кросоверу CX-30 «найкращу залишкову вартість».

Red Dot ставить машину на перше місце з погляду дизайну, а авторитетний журнал Car and Driver називає її кращим SUV в 2023 році.

З останнім згодні автори порталу «Popular Mechanics», які віддали «тридцятці» звання «кросовера року», а аналітики з «Consumer Reports» поставили цю модель на перше місце у списку найкращих субкомпактних «паркетників» 2023-го.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!