5 найкрасивіших автомобілів у світі за версією штучного інтелекту

Час читання: 3 хв.
1

Краса – найчистіший суб’єктивізм, але лише коли йдеться про почуття та емоції людини. Штучному інтелекту ці поняття невідомі, отже може більш об’єктивно оцінити наскільки привабливим є той чи інший об’єкт.

Ми попросили так званий AI (Artifical intelligence або штучний інтелект) вибрати автомобілі, які він вважає найкрасивішими у світі. Ось що в результаті цього вийшло:

Ferrari 250 GTO

Виявилося, що штучний інтелект – фанат класики. Перше місце у його ТОП-5 посіла одна з найважливіших моделей в історії Ferrari, а також найдорожча. На недавньому аукціоні 250 GTO продали за рекордні 48 мільйонів євро, або 4 мільярди 770 мільйонів рублів.

Машина оснащувалась 3-літровим мотором V12, що видавав майже 300 кінських сил і була здатна розганятися до 280 кілометрів на годину.

Lamborghini Miura

Один із перших суперкарів в історії, що відрізнявся вражаючим та революційним для свого часу дизайном та технікою.

Цю модель рухав перший у світі поперечно розташований двигун V12, що розвивав від 350 до 385 кінських сил.

Астон Мартін DB5

Британський спорткар, який справив цього року 60-річний ювілей, увічнив свій зовнішній вигляд у фільмах про Джеймса Бонда. Машина, відома своїм стилем та елегантністю, комплектувалася рядним 6-циліндровим мотором на 285 л.с та 390 Нм, агрегатованим 5-швидкісною коробкою передач.

Jaguar E-Type

На думку штучного інтелекту, Jaguar E-Type є іконою британського дизайну та цінується за свої аеродинамічні форми. І це не дивно.

Сам Енцо Феррарі був зачарований красою цього купе, заявивши, що це «найпривабливіший автомобіль із тих, що колись були побудовані».

Спорткар оснащувався 4,2-літровою рядною «шісткою», що видає 269 кінських сил і 384 Нм, яка дозволяла йому розганятися від 0 до 100 км/год за 6,9 секунди і досягати 241 км/год.

Porsche 911

Замкнув список найкрасивіших за версією AI автомобілів у світі знаменитий німецький спорткар. Крім дизайну машина відзначилася наявністю у своєму оснащенні 6-літрового опозитного мотора, який спочатку мав повітряне охолодження і розвивав 130 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.