Представлений Nissan Rogue 2024. Це найпопулярніша модель компанії

Час читання: 2 хв.
0

Представлений Nissan Rogue 2024 модельного року, який отримав перероблену передню частину зі зміненими фірмовими ґратами V-Motion, а також значні технологічні покращення всередині. Компанія повідомила, що тепер ціна стартує із 29 685 доларів.

У порівнянні з минулим роком, Nissan Rogue 2024 тепер поставляється з п’ятирічною підпискою на вбудовані сервіси Google, які включають цифрового помічника з можливістю керування навігацією автомобіля, налаштуваннями клімат-контролю, розвагами та обладнанням технологічного гіганта.


Моделі SL і Platinum оснащені 12,3-дюймовим інформаційно-розважальним екраном у порівнянні з 8,0-дюймовим дисплеєм S і SV. Крім того, Android Auto та Apple CarPlay мають провідне з’єднання в модулях S та SV, але ці функції є бездротовими для SL та Platinum.

Rogue 2024 поставляється з двома портами USB-C для базової комплектації S. У версіях SV, SL та Platinum є ще два порти для пасажирів позаду. Крім того, комплектації SL та Platinum отримали зарядний майданчик перед важелем перемикання передач.


Єдиним двигуном, як і раніше, залишається 1,5-літровий трициліндровий мотор зі змінним ступенем стиснення з турбонаддувом, що розвиває потужність 201 к.с. та крутний момент 305 Нм. Єдина доступна трансмісія – варіатор.

Rogue – найважливіший і найпопулярніший для Nissan автомобіль. Минулого року загалом було продано 271 458 одиниць. Rogue 2024 вийде у першому кварталі цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!