Tesla показала оновлену версію Model 3 2024 модельного року

Час читання: 2 хв.
0

Нова версія електричного автомобіля Tesla Model 3 2024 модельного року отримає велику низку технічних, інтер’єрних та дизайнерських покращень у порівнянні з попередником. Цікавий той факт, що вартість машини залишиться такою самою, як у минулої версії, незважаючи на всі не такі вже й дрібні зміни.

Tesla Model 3 у новому виконанні вперше була продемонстрована публіці на автосалоні у Мюнхені у 2023 році. Зараз вона вже продається в Австралії та деяких європейських країнах. Тепер новинка доступна в тому числі на території США і Канади.

Візуальні зміни торкнулися передньої частини – тепер тут тонші фари. Не залишилися без коригування і задні ліхтарі, що змінили свою первісну форму. Крім того, Model 3 у виконанні для США має жовті індикатори, як того вимагають місцеві закони.

Tesla додала можливість вибору двох варіантів колісних дисків діаметром 18 і 19 дюймів, а також нові відтінки кузова. Це сірий колір Stealth та ультрачервоний Ultra Red. Ціна другого варіанта – 2000 доларів.

Серед особливостей інтер’єру відзначимо 15,4-дюймовий екран на центральній панелі та ще один 8-дюймовий дисплей сенсорний, який доступний пасажирам другого ряду. З’явилася оновлена ​​звукова система з 17 динаміками. Тепер можна налаштовувати атмосферне підсвічування салону.

В оновленій версії Tesla Model 3 для оздоблення інтер’єру використовуються більш якісні та дорогі матеріали. Переднє скло отримало покращену звукоізоляцію для більшого комфорту під час руху на високій швидкості.

Поки що автомобіль доступний із заднім або повним приводом із підвищеною дальністю ходу. Ймовірно, у майбутньому модельний ряд повернуться флагманські модифікації.

Електромобіль у стартовій комплектації з одним двигуном на задній осі розганяється з місця до 100 км/год за 5,8 секунди. Повного заряду стандартного акумулятора достатньо на 438 км.

Двомоторна версія помітно швидше – два електродвигуни розганяють автомобіль до 100 км/год за 4,2 секунди. Батарея підвищеної ємності забезпечує запас ходу 549 км.

Вартість оновленої Model 3 стартує від 38 990 доларів США. Повнопривідний електрокар Model 3 Long Range коштує від 45 990 доларів США. Оренда машин починається від 329 та 439 доларів на місяць відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!