Насправді гібридні авто з’явились на ринку задовго до електроавтомобілів. Це був перехідний транспорт зі звичної нам машини до електрокарів, запевнив Євген Муджирі.
«Багато хто з виробників автомобілів йшли шляхом додавання електромотору до звичайного авто з двигуном внутрішнього згорання, щоб на малій швидкості можна було не використовувати двигун і економити на витраті палива, наприклад, коли їдеш у заторі в місті», – розповів блогер.
За словами експерта, гібриди завозять до України як офіційно так і нелегально, і такий транспорт існує на наших дорогах досить давно.
Як пояснив засновник електромобільного блогу Autogeek Євген Муджирі, гібриди є двох видів:
Перший: їздять і на електриці, і на паливі. На низькій швидкості використовується електрика, коли добавляємо газу, включається звичайний двигун. Такі автівки зручні для користуванням у місті та в передмісті.
Другий: їздять лише на електриці, а звичайний двигун має функцію для дозарядки батареї.
«7 літрів палива залили, і поїхали. Якщо заряду батареї не вистачає до наступної заправки, то вмикається двигун», – розповів експерт.
Якщо взяти газ, дизель чи бензин, то у них приблизно однакові характеристики. Втім на бензин потрібно використовувати більше витрачених коштів, зауважив Євген Муджирі.
Сучасні двигуни мають електронні системи управління, які регулюють подачу палива та запалення для оптимальної роботи…
Одним із найважливіших факторів, що впливають на ефективність роботи шини, є правильне балансування. Невідбалансована шина…
Далека поїздка трасою в холодну пору року вимагає від водія особливої підготовки. Перед нею особливо…
Зимою і влітку водити машину – це дві великі різниці, і це не тільки через…
Як пише видання Car News China, новою моделлю Xiaomi стане кросовер, націлений на конкуренцію з…
Зі збільшенням популярності електромобілів багато їх власників почали задумуватись, як оптимізувати витрати на зарядку. Експерти…
Leave a Comment