Mazda додає до свого модельного ряду трирядний кросовер CX-80, який позиціонується між CX-60 та CX-90. Він продаватиметься в Європі, Австралії та Азії і конкуруватиме з BMW X3, Peugeot 5008, Hyundai Santa Fe, Nissan X-Trail, KIA Sorento та Skoda Kodiaq.
Кросовер буде представлений на початку наступного року. Прототипи нової моделі неодноразово фотографували фотошпигуни. Їх використовували для створення перших рендерів цієї моделі. Судячи з цих знімків, автомобіль буде поєднувати в собі риси Mazda з дизайнерською мовою Kodo. Це фірмова оптика і радіаторна решітка, бампери з подовженими повітрозабірниками, широкі D-подібні стійки і довгий, спортивний капот.
Кросовер також відрізняється похилою лінією даху, ефектними бічними виштамповками, розширеними колісними арками і характерними задніми ліхтарями. В якості декору використовуються хромовані вставки. Інтер’єр CX-80 відомий як просторий і комфортний. Він конфігурується тільки як семимісний. Для оздоблення використані шкіра та міцні тканини.
Салон Mazda CX-80 оснащений цифровою панеллю приладів і 12,3-дюймовим екраном мультимедійної системи з бездротовим Apple CarPlay і Android Auto, камерою кругового огляду, проекційним дисплеєм, фоновим підсвічуванням і системою розпізнавання осіб.
Нова Mazda використовує задньопривідну платформу і оснащується 3,3-літровим рядним шестициліндровим дизельним двигуном потужністю 254 к.с. і 280 к.с. і стартер-генератором; також доступний гібрид на базі 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна потужністю 323 к.с. і 500 Нм. Всі моделі мають восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Старт продажів запланований на середину 2024 року.
Позашляховик Mercedes-Benz G-Class давно відомий як один із символів бренду, але його висока ціна робить…
Сьогодні водії майже перестали купувати бензин "про запас". На АЗС рідко можна побачити людей, які…
Гібридні автомобілі стають популярними, адже обіцяють економію пального та менший вплив на довкілля. Але навіть…
На українському ринку вживаних авто справжнім героєм став дизельний двигун 1.6 CRDi. Він встановлювався на…
Toyota готується до одного з найнасиченіших років за кількістю прем'єр. У 2026 році японська марка…
Mazda оголосила європейські ціни на свій новий електричний SUV CX-6e, створений у партнерстві з китайською…
Leave a Comment