Hyundai Elantra та Tucson 2024 року отримали найвищу оцінку безпеки

0
162

Два автомобілі Hyundai здобули найвищу нагороду за безпеку від Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS). Йдеться про Hyundai Elantra та Tucson 2024 року. Обидва вони отримали нагородуTOP SAFETY PICK+.

Щоб претендувати на участь у TOP SAFETY PICK+ у 2023 року, автомобіль повинен отримати хороший рейтинг у тестах з малим перекриттям при ударі спереду з боку водія, спереду з малим перекриттям з боку пасажира, передньої частини з помірним перекриттям і в оновлених тестах на бічний удар. «Прийнятні» або «хороші» фари повинні бути стандартними для всіх комплектацій, а також має бути доступна система запобігання лобовим зіткненням, яка отримує підвищений або вищий бал у денний та нічний час при оцінці взаємодії транспортного засобу з пішоходом.

Для отримання нагороди TOP SAFETY PICK достатньо оцінки «прийнятно» в оновленому бічному тесті, і необхідний лише «просунутий» або «вищий» рейтинг в денному тесті на зіткнення транспортного засобу з пішоходом.

І Elantra та Tucson відповідають усім вимогам «плюсу ». Elantra поставляється зі стандартною системою запобігання лобовому зіткненню, яка отримує вищі оцінки як в денних, так і в нічних тестах, а всі комплектації оснащені фарами з хорошими оцінками. Стандартна система запобігання лобовому зіткненню, що постачається з Tucson, отримала вищу оцінку в денних випробуваннях і підвищену оцінку — в нічних. У різних комплектаціях доступні два варіанти фар, і обидва вважаються прийнятними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.